0216 574 68 68

Akıllı Ev Teknolojileri

“Akıllı ev teknolojisi” ve “ev otomasyon sistemi” ile demek istediğimiz, evinizi programlamak ve kontrol etmek için ihtiyacınız olan tek şeyin, bir kontrol ekranına sahip olmanızdır. Artık gördüğünüz bu ekran sayesinde programlanıp kontrol edilebilir bir eve sahip olabilirsiniz.

Devamını Oku

Sistem Entegrasyonu

Dost Bilişim,altyapı projelerini son derece önem vermektedir. Altyapı projeleri o anki sistemin ihtiyaçlarını karşılayabilecek boyutta değil sistemin ileriki günlerde büyümesini de düşünülerek yapılmalıdır. Bu yüzden doğru tasarım ve projelendirme ilk adım olarak yapılması gereken en önemli iştir. Bundan sonra diğer önemli olan konu ise projenin hayata geçirilirken yapılan işçiliğin kalitesidir. En iyi marka ürünleri kullanmış olabilirsiniz fakat kaliteli bir işçilik olmadığı taktirde tüm sistemin problemli çalışmasına sebep olursunuz.

Devamını Oku

Yedekleme

Çok sayıda sorun karşısında zamanında önlem almak için, bu bilgilerin bir kopyasının saklanması gereklidir.

Devamını Oku

Bulut Teknolojisi

Bilişim ( cloud computing ) veya işlevsel anlamıyla çevrim içi bilgi dağıtımı, bilişim aygıtları arasında ortak bilgi paylaşımını sağlayan hizmetlere verilen genel isimdir. Bu yönüyle bulut teknolojisi ürün değil, bir hizmet şeklidir. Bilgisayarlar ve diğer aygıtlardan elektrik dağıtıcılarına benzer bir biçimde internet üzerinden kullanılmasıdır.

Devamını Oku

Network Teknolojileri

Ağ teknolojileri, bilgisayar ortamının bulunduğu hemen heryerde var olan yapılardır. Eğer evinizde internete bağlanıyorsanız, cep telefonunuzla konuşuyorsanız veya yerleşkenizde kablosuz internet erişimine sahipse zaten siz her zaman bu ağ teknoloji kullanan kişilersiniz.

Devamını Oku

Adres: Değirmenyolu Cd. Birman İş Merkezi No: 23/14 34752 İçerenköy - Ataşehir/İstanbul +90 (216) 574 68 68 Mail:sirket@dost.com.tr