0216 574 68 68

Yapısal Altyapı Kablolama

Dost Bilişim, altyapı projelerini son derece önem vermektedir. Altyapı projeleri o anki sistemin ihtiyaçlarını karşılayabilecek boyutta değil sistemin ileriki günlerde büyümesini de düşünülerek yapılmalıdır. Bu yüzden doğru tasarım ve projelendirme ilk adım olarak yapılması gereken en önemli iştir. Bundan sonra diğer önemli olan konu ise projenin hayata geçirilirken yapılan işçiliğin kalitesidir. En iyi marka ürünleri kullanmış olabilirsiniz fakat kaliteli bir işçilik olmadığı takdirde tüm sistemin problemli çalışmasına sebep olursunuz.

Bu sistemin genel olarak performanslı çalışmasını dahi etkilemektedir. Son aşama ise tüm altyapının test edilmesi, şema haline getirilmesi ve etiketlenmesidir. Sistemin düzenli çalışması ve sonradan takibi açısından planlı ve iyi bir etiketleme önemlidir. Bu çalışma göz ardı edilirse daha sonraki oluşacak olan problemlere müdahale etmede sıkıntı yaşanacaktır.

 

 

Adres: Değirmenyolu Cd. Birman İş Merkezi No: 23/14 34752 İçerenköy - Ataşehir/İstanbul +90 (216) 574 68 68 Mail:sirket@dost.com.tr