DOST Bilişim, 1991 yılında İstanbul’da, LAN, WAN ve internet teknolojileri konularında danışmanlık, sistem kurulumu ve tedarikçi firma olarak faaliyetine başlamıştır.Kurulduğu andan itibaren, müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı yaklaşımıyla büyük çaplı projelere imza atmış, her geçen gün gelişen teknolojinin yakın takipçisi olmuştur.

Sistem desteği ve projelendirmeleri konusunda, dünyada tanınan ve kendi alanında üst sıralarda yer almış ürün ve firmaların temsilciliğini ve distribütörlüğünü yapmaktadır. Her geçen gün genişleyen ürün yelpazesi ile müşterilerine tam sistem çözümleri sunarak aynı anda müşteri portföyünü de büyütmüştür. Gelişen piyasa şartlarına göre süreli ayak uydurmuştur. 

Dünya üzerinde kabul görmüş kalitede hizmet anlayışını kendisine hedef olarak benimsemiştir. Şirketin ve personelin  Misyonu ve Vizyonu haline etirmiştir. Network ve Bilişim teknolojilerinde Çözüm odaklı, ucuz ve kaliteli malzemelerin müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sunulmasında lider kuruluşlar arasındaki yerini korumaktadır.

Başarıya giden yolun profesyonel ilkelere bağlı olmaktan geçtiğinin bilincindeyiz.

Bu nedenle en küçükten en büyüğüne her projede aşağıdaki ilkelere bağlı kalmaya özen gösteririz.

Müşteri Memnuniyeti

Sonuç Odaklılık

İş Ahlakı

Yenilikçilik

Verimlilik

Güvenilirlik

 
 

Telif Hakkı © 2021 DOST .Tüm Hakları Saklıdır.